Opinie

“To nie jest zwykła szkoła śpiewu. Tu stajesz się częścią czegoś większego. Poznajesz ludzi, którym na Tobie zależy. Dominik da Ci motywacyjnego kopa i pokaże, jak wydobyć z Ciebie to, co najlepsze. Marcela pokaże Ci, jakie cuda jest w stanie zdziałać dobry warsztat i zaopiekuje się Twoim instrumentem najlepiej jak to możliwe. 100% zaangażowania i profesjonalizmu u nauczycieli. Z całego serca polecam”

                                                                       Anna Janus

 

“Pamiętam kiedy szukałam dla siebie warsztatów wokalnych i koleżanka podesłała mi namiary na Dominika. Mimo, że rekrutacja do grupy była już zamknięta, zdobyłam numer, zadzwoniłam w niedziele wieczorem i spytałam, czy ja bym jednak nie mogła dołączyć do jego grupy, która rusza następnego dnia (…) Była to jedna z lepszych decyzji jaką mogłam dla siebie podjąć. Dominik ma świetną intuicję muzyczną, słuch i co najważniejsze humor i dystans. Nie pamiętam kiedy ostatnio się tak śmiałam na jakichkolwiek warsztatach, atmosfera sprzyjała nauce i współpracy. W dodatku Dominik to człowiek charyzmatyczny i niepokorny, ale przede wszystkim z pasją, który potrafi te pasje budzić w innych i to jest piękne (…) Profesjonalni, serdeczni i bardzo oddani projektom, które tworzą. Ludzie, którym zależy (…) Dodam, że warsztaty zakończyły się pięknym koncertem i jednym z ważniejszych wieczorów w moim życiu, gdzie po długim czasie wróciłam do swojej wielkiej pasji (…) A z tamtego czasu zostały mi piękne przyjaźnie (…) Dziękuje Wam kochani za ten czas i do zobaczenia!”

Ewa Chyra
Dziennikarka Polski Program I

“Polecam zajęcia wokalne u Pani Marceli. Córka miała problemy gardłowe podczas śpiewania, zapisałam ją do Pani Marceli. Zajęcia z emisji śpiewu sprawiły cuda. Nauczyła się jak pracować głosem by było dobrze, nie nadwyrężając gardła. Zajęcia były przyjemne, dostosowane indywidualnie do możliwości dziecka. Serdecznie polecam wszystkim, zapisujcie się, bo warto.”

Justyna Szulecka

“Dominika Opalińskiego miałem okazję poznać 4 lata temu przy okazji organizacji obozów letnich Akademii Samodzielności. Dominik dał się poznać jako człowiek bardzo charyzmatyczny, a jednocześnie niezwykle lubiany przez uczniów Akademii. Uczestnicy chętnie uczęszczali na jego zajęcia. Godne uwagi było nienaganne przygotowanie do każdych zajęć wokalnych, co odnotowali zarówno uczestnicy obozu jak i pozostała część kadry.

Wiedza i doświadczenie zdobywane przez Dominika na deskach scen polskich i europejskich u boku najwybitniejszych artystów jest niewątpliwym atutem, dzięki czemu dzieci i młodzież uczestniczący w zajęciach mogą czerpać wiedzę od najlepszych.

Osobiście polecam Dominika jako osobę godną uwagi przy organizacji zajęć wokalnych dla dzieci i młodzieży.”

Przemysław Jakóbczyk
Prezes
Fundacja Akademia Samodzielności
www.akademia-samodzielności.pl

Przewiń do góry