Oferta

Studio wokalne O(d)PAL VOCAL zostało stworzone z pasji do muzyki i śpiewu. Założycielami jest małżeństwo artystów, absolwentów Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Oferta studia skierowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe, zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze śpiewem i chcą zgłębić tajniki prawidłowej emisji głosu, jak również dla profesjonalistów.

 

O(d)PAL indywidualnie

 

Zajęcia dedykowane są dla wszystkich, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności wokalne. Pamiętaj, że „każdy śpiewać może”, a my pomożemy Ci wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Poprzez praktyczne ćwiczenia wydobędziemy potencjał wokalny, który w Tobie drzemie.

Odnalezienie własnego głosu to indywidualna podróż, która potrzebuje doświadczonego przewodnika. Każdy moment jest dobry by rozpocząć swoją wokalną przygodę. Doświadczenie oraz odpowiednie podejście są czynnikiem motywującym do działania.

Nie bój się spróbować! Odpal vocal razem z nami!

W trakcie zajęć pracujemy nad głosem, dykcją, oddechem, który jest podstawą prawidłowego wydobycia dźwięku. Zwracamy uwagę na odpowiednie ułożenie aparatu artykulacyjnego. Uczymy świadomej emisji głosu, która jest tak ważna zarówno w śpiewie jak i w mowie, poznajemy świat dźwięków, pracujemy nad wybranym repertuarem, ruchem scenicznym, interpretacją utworów i przygotowaniem się do wystąpień publicznych.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Prowadzący: Marcela Wierzbicka-Opalińska, Dominik Opaliński

Czas trwania zajęć: 30/45/60min (ustalany indywidualnie)

Lokalizacja: ul. Ks. M. Załuskiego 17, Kobyłka / ul. Smolna 8, Warszawa

Szczegółowe informacje w zakładce cennik.

*Możliwość przeprowadzenia indywidualnych zajęć z dojazdem do domu po wcześniejszej konsultacji

O(d)PAL grupowo

 

Naszą misją jest podążanie za preferencjami muzycznymi uczestników i kierowanie ich w doborze repertuaru, aby mogli oni rozwijać nie tylko technikę wykonawczą, ale również swoją pasję oraz mogli cieszyć się z każdego zetknięcia z wokalnymi i muzycznymi wyzwaniami.

Podczas zajęć nabywamy umiejętności współpracy zespołowej, a także rozwijamy własną kreatywność i muzyczną wyobraźnię.

W trakcie zajęć pracujemy nad głosem, dykcją, oddechem, który jest podstawą prawidłowego wydobycia dźwięku. Zwracamy uwagę na odpowiednie ułożenie aparatu artykulacyjnego. Uczymy świadomej emisji głosu i śpiewu w wielogłosie. Zwracamy uwagę na interpretację wybranych utworów z uwzględnieniem warstwy muzycznej i tekstowej.

Prowadzący: Marcela Wierzbicka-Opalińska / Dominik Opaliński

Czas trwania zajęć: 45 min / +

Lokalizacja: ul. Ks. M. Załuskiego 17, Kobyłka / ul. Smolna 8, Warszawa

 

Jeżeli wraz ze swoimi znajomymi chcesz odkryć w sobie te wszystkie umiejętności, to jest miejsce dla Ciebie. Stwórz własną grupę, a my odpalimy atmosferę, w której oprócz warsztatu ważne są relacje i wzajemne zaufanie.

Szczegółowe informacje w zakładce cennik.

Zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży

 

Śpiew poprawia zdolność koncentracji, rozwija pamięć oraz wzmacnia poczucie pewności siebie. Trening równocześnie obu półkul mózgowych przyczynia się do osiągania lepszych wyników w nauce. Dzieci, które śpiewają posiadają bogatszy zasób słownictwa.

W trakcie zajęć pracujemy nad głosem dziecka, dykcją, oddechem, który jest podstawą prawidłowego wydobycia dźwięku. Zwracamy uwagę na odpowiednie ułożenie aparatu artykulacyjnego i postawę ciała. Śpiewając z towarzyszeniem instrumentu poprzez zabawę wprowadzamy elementy ruchu scenicznego. Uczymy świadomej emisji głosu, która jest tak ważna zarówno w śpiewie jak i w mowie.

Naszą misją jest podążanie za preferencjami muzycznymi uczniów i kierowanie ich w doborze repertuaru, aby mogli oni rozwijać nie tylko technikę wykonawczą, ale również swoją pasję i mogli cieszyć się z każdego zetknięcia z wokalnymi i muzycznymi wyzwaniami.

Podczas zajęć przy akompaniamencie pianina oraz gotowych podkładów muzycznych, dzieci poznają polską i zagraniczną literaturę muzyczną.

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, którzy swoją pracę traktują z wielkim
zaangażowaniem i rzetelnością, a przy tym tworzą fantastyczną atmosferę w której ważne są relacje i wzajemne zaufanie. Doświadczenie oraz odpowiednie podejście są czynnikiem motywującym dzieci do współpracy i działania.

Odpal vocal razem z nami!

Prowadzący: Marcela Wierzbicka-Opalińska / Dominik Opaliński

Grupowe zajęcia wokalne dla dzieci 7-9 lat / 10-12 lat / 13-15 lat/ 16+

Lokalizacja: ul. Ks. M. Załuskiego 17, Kobyłka

OD WRZEŚNIA 2023 Zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych (4-6 lat)

Szczegółowe informacje w zakładce cennik.

Zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych

 

Muzyka pełni ważną funkcję w rozwoju dziecka. Ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny. Rozwija wrażliwość zmysłową, koncentrację uwagi, wpływa na rozwój mowy, rozwija wyobraźnie. Wszystkie formy zajęć umuzykalniających kształcą wrażliwość estetyczną dziecka, wzbudzają jego zamiłowania do śpiewu, muzyki i ruchu przy muzyce a przy tym stanowią źródło dziecięcej radości i twórczej aktywności.

Podczas naszych muzycznych spotkań dzieci uczą się śpiewać, słuchać, grać na instrumentach, poruszać się zgodnie z muzyką w zabawie i w tańcu; rozwijają poczucie rytmu i usprawniają koordynację ruchową; ćwiczą prawidłową artykulację, kształcą słuch i pamięć; poznając różne instrumenty tworzą proste akompaniamenty; podczas muzycznych zabaw wykorzystują akcesoria animacyjne (m.in. kolorowe chustki, piórka, gumę animacyjną itp.).

Dziecko poprzez muzykowanie tworzy, rozwija swoją osobowość oraz czerpie radość z własnych działań.

Prowadzący: Marcela Wierzbicka-Opalińska / Dominik Opaliński

Lokalizacja: ul. Ks. M. Załuskiego 17, Kobyłka

OD LUTEGO 2024: Gordonki-muzykowanki (0-4 lata)

Szczegółowe informacje w zakładce cennik.

 

O(d)PAL prezent

 

Szukasz pomysłu na wyjątkowy upominek dla bliskiej Ci osoby? Dobrze trafiłeś! Jeżeli chcesz podarować w prezencie ogromny zastrzyk serotoniny, który aplikujemy poprzez wspólne śpiewanie, skontaktuj się z nami!

Oferujemy lekcje trwające 30, 45 lub 60 minut

Program nauki dostosowany jest indywidualnie do poziomu zaawansowania. Zajęcia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Oferujemy indywidualną naukę śpiewu dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci.

Ile jest czasu na zrealizowanie vouchera?

Nasze vouchery są ważne przez cały rok od daty wystawienia. W wyjątkowych sytuacjach możemy dostosować termin ważności voucherów do Twoich konkretnych potrzeb.

Jak zapłacić za voucher?

Napisz do nas na adres opalinscy@odpalvocal.pl. Wszystkie szczegóły otrzymasz od nas w informacji zwrotnej.

Jak odebrać voucher?

Imienny voucher w formie cyfrowej gotowy do wydruku wyślemy mailem. Wersja papierowa możliwa do odbioru osobiście.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Przewiń do góry