Oferta

Studio wokalne O(d)PAL VOCAL zostało stworzone z pasji do muzyki i śpiewu. Założycielami jest małżeństwo artystów, absolwentów Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Oferta studia skierowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe, zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze śpiewem i chcą zgłębić tajniki prawidłowej emisji głosu, jak również dla profesjonalistów.

O(d)PAL indywidualnie

 

Zajęcia dedykowane są dla wszystkich, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności wokalne. Pamiętaj, że „każdy śpiewać może”, a my pomożemy Ci wznieść się na wyżyny swoich możliwości. Poprzez praktyczne ćwiczenia wydobędziemy potencjał wokalny, który w Tobie drzemie.

Odnalezienie własnego głosu to indywidualna podróż, która potrzebuje doświadczonego przewodnika. Każdy moment jest dobry by rozpocząć swoją wokalną przygodę. Doświadczenie oraz odpowiednie podejście są czynnikiem motywującym do działania.

Nie bój się spróbować! Odpal vocal razem z nami!

W trakcie zajęć pracujemy nad głosem, dykcją, oddechem, który jest podstawą prawidłowego wydobycia dźwięku. Zwracamy uwagę na odpowiednie ułożenie aparatu artykulacyjnego. Uczymy świadomej emisji głosu, która jest tak ważna zarówno w śpiewie jak i w mowie, poznajemy świat dźwięków, pracujemy nad wybranym repertuarem, ruchem scenicznym, interpretacją utworów i przygotowaniem się do wystąpień publicznych.

Czekamy właśnie na Ciebie!

Prowadzący: Marcela Wierzbicka-Opalińska, Dominik Opaliński

Czas trwania zajęć: 30/45/60min (ustalany indywidualnie)

Lokalizacja: Szkoła Przystań Montessori, ul. Krzywa 10, Zielonka / Studio, ul. Smolna 8, Warszawa

Szczegółowe informacje w zakładce cennik.

*Możliwość przeprowadzenia indywidualnych zajęć z dojazdem do domu po wcześniejszej konsultacji

O(d)PAL grupowo

 

Naszą misją jest podążanie za preferencjami muzycznymi uczestników i kierowanie ich w doborze repertuaru, aby mogli oni rozwijać nie tylko technikę wykonawczą, ale również swoją pasję oraz mogli cieszyć się z każdego zetknięcia z wokalnymi i muzycznymi wyzwaniami.

Podczas zajęć nabywamy umiejętności współpracy zespołowej, a także rozwijamy własną kreatywność i muzyczną wyobraźnię.

W trakcie zajęć pracujemy nad głosem, dykcją, oddechem, który jest podstawą prawidłowego wydobycia dźwięku. Zwracamy uwagę na odpowiednie ułożenie aparatu artykulacyjnego. Uczymy świadomej emisji głosu i śpiewu w wielogłosie. Zwracamy uwagę na interpretację wybranych utworów z uwzględnieniem warstwy muzycznej i tekstowej.

Prowadzący: Marcela Wierzbicka-Opalińska / Dominik Opaliński

Czas trwania zajęć: 45 min / +

Lokalizacja: Szkoła Przystań Montessori, ul. Krzywa 10, Zielonka / Szkoła Podstawowa 376 im. Bohaterów Westerplatte, ul . gen. K. Ziemskiego 22, Warszawa

 

Jeżeli wraz ze swoimi znajomymi chcesz odkryć w sobie te wszystkie umiejętności, to jest miejsce dla Ciebie. Stwórz własną grupę, a my odpalimy atmosferę, w której oprócz warsztatu ważne są relacje i wzajemne zaufanie.

Szczegółowe informacje w zakładce cennik.

O(d)PAL na warsztatach

 

Warsztaty wokalne dla dorosłych to cykl spotkań trwający 12 tygodni. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach (do 8 osób), co daje możliwość komfortowej pracy, mającej wpływ na osiągnięcie jak najlepszych efektów. W trakcie warsztatów, każdy z uczestników ma do wykorzystania 30 minut indywidualnej lekcji z trenerem wokalnym . Cykl spotkań wieńczy koncert uczestników, na który można zaprosić swoją rodzinę i przyjaciół.

DO KOGO KIEROWANA JEST OFERTA?

Zajęcia dedykowane są dla wszystkich osób o różnym stopniu zaawansowania oraz dostosowane do potrzeb i etapu rozwoju wokalnego każdego z uczestników.

Podczas zajęć nabywamy umiejętności współpracy zespołowej, a także rozwijamy własną kreatywność i muzyczną wyobraźnię.

W trakcie 12 tygodniowej przygody pomożemy Ci uwolnić potencjał, który skrywa Twój głos.

Odpal vocal razem z nami!

Prowadzący: Dominik Opaliński

czas trwania zajęć: 2h

Lokalizacja: Aleja Prymasa Tysiąclecia 62, Warszawa

Szczegółowe informacje w zakładce cennik.

Zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży

 

Śpiew poprawia zdolność koncentracji, rozwija pamięć oraz wzmacnia poczucie pewności siebie. Trening równocześnie obu półkul mózgowych przyczynia się do osiągania lepszych wyników w nauce. Dzieci, które śpiewają posiadają bogatszy zasób słownictwa.

W trakcie zajęć pracujemy nad głosem dziecka, dykcją, oddechem, który jest podstawą prawidłowego wydobycia dźwięku. Zwracamy uwagę na odpowiednie ułożenie aparatu artykulacyjnego i postawę ciała. Śpiewając z towarzyszeniem instrumentu poprzez zabawę wprowadzamy elementy ruchu scenicznego. Uczymy świadomej emisji głosu, która jest tak ważna zarówno w śpiewie jak i w mowie.

Naszą misją jest podążanie za preferencjami muzycznymi uczniów i kierowanie ich w doborze repertuaru, aby mogli oni rozwijać nie tylko technikę wykonawczą, ale również swoją pasję i mogli cieszyć się z każdego zetknięcia z wokalnymi i muzycznymi wyzwaniami.

Podczas zajęć przy akompaniamencie pianina oraz gotowych podkładów muzycznych, dzieci poznają polską i zagraniczną literaturę muzyczną.

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów, którzy swoją pracę traktują z wielkim
zaangażowaniem i rzetelnością, a przy tym tworzą fantastyczną atmosferę w której ważne są relacje i wzajemne zaufanie. Doświadczenie oraz odpowiednie podejście są czynnikiem motywującym dzieci do współpracy i działania.

Odpal vocal razem z nami!

Prowadząca: Marcela Wierzbicka-Opalińska

Grupowe zajęcia wokalne dla dzieci 7-9 lat / 10-12 lat / 13-15 lat/ 16+

Lokalizacja: Szkoła Przystań Montessori, ul. Krzywa 10, Zielonka / Szkoła Podstawowa 376 im. Bohaterów Westerplatte, ul . gen. K. Ziemskiego 22, Warszawa

Szczegółowe informacje w zakładce cennik.

O(d)PAL prezent

 

Szukasz pomysłu na wyjątkowy upominek dla bliskiej Ci osoby? Dobrze trafiłeś! Jeżeli chcesz podarować w prezencie ogromny zastrzyk serotoniny, który aplikujemy poprzez wspólne śpiewanie, skontaktuj się z nami!

Oferujemy lekcje trwające 30, 45 lub 60 minut

Program nauki dostosowany jest indywidualnie do poziomu zaawansowania. Zajęcia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Oferujemy indywidualną naukę śpiewu dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci od lat 7.

Ile jest czasu na zrealizowanie vouchera?

Nasze vouchery są ważne 3 miesiące od daty wystawienia. W wyjątkowych sytuacjach możemy dostosować termin ważności voucherów do Twoich konkretnych potrzeb.

Jak zapłacić za voucher?

Napisz do nas na adres opalinscy@odpalvocal.pl. Wszystkie szczegóły otrzymasz od nas w informacji zwrotnej.

Jak odebrać voucher?

Imienny voucher w formie cyfrowej gotowy do wydruku wyślemy mailem. Wersja papierowa możliwa do odbioru osobiście.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Przewiń do góry